OMNIVA KULLER

(7.44 €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. NB! Tasuta transport ostudel alates 99€

Keskmine tarneaeg 2-10 päeva

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

(4.89 €). Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. NB! Tasuta transport ostudel alates 99€

Keskmine tarneaeg 2-10 päeva

Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Kui soovite pakki saada kätte järgmisel päeval, siis peate ostu  sooritama tööpäeval (E-R) enne kella 15:00. Sel juhul jõuavad pakid eeldatavalt sihtkohta juba järgmisel päeval. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, jõuab pakk valitud automaati ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse automaatidesse ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

DPD PICKUP PAKIAUTOMAAT VÕI PAKIPOOD

(4.49 €). Ostud lähimasse pakipoodi või -automaati. NB! Tasuta transport ostudel alates 99€

Tarneaeg 2-10 tööpäeva

Pickup on DPD pakkide saatmis- ja väljastamispunktide võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui välitingimustes olevaid pakiautomaate. Lähim Pickup pakiautomaat/pakipoodi on Sulle lähemal, kui arvata oskad!

Paki kättesaamine

Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal. Pakk väljastatakse nii Pickup pakipoodides kui automaatides PIN-koodi alusel, mille leiab SMS-teatest või e-kirjast. Pakki hoiustatakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus.

Pickup punktide asukohad

OMNIVA PAKIAUTOMAAT

(3.99 €). Eesti suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7. NB! Tasuta transport ostudel alates 99€

Keskmine tarneaeg 2-10 päeva

Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto kui jalgratta, nii lapsevankri kui koeraga. Paki saad välja võtta vaid 15 sekundiga ja just siis kui Sulle sobib, sest Omniva pakiautomaadid on alati avatud. Tööpäevadel enne 15:00 tasutud tellimused jõuavad kohale juba järgmisel päeva hommikul 7:30-10:00 ning seda ka Saaremaal ja Hiiumaal. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks.

Omniva pakiautomaatide asukohad

POSTKONTOR JA POSTIPUNKT

(4.99 €). Pakk lähimasse postiasutusse. NB! Tasuta transport ostudel alates 99€

Keskmine tarneaeg 2-10 päeva

Tellides paki postiasutusse, saad kõik oma postitoimetused teha mugavalt ühes kohas. Sul on võimalik valida enam, kui 300 asukoha seast just endale sobivaim. Kui Sinu pakk on saabunud postkontorisse või postipunkti saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile ja e-mailile teavitus. Teine teavitus saadetakse viie päeva möödumisel. Pakki hoiustatakse valitud postiasutuses 15 kalendripäeva.

Main Menu