Autoremont Tallinnas

Meie autoteenindus teenindab kõiki automarke ja -mudeleid, mis sõidavad Eesti teedel ja eriti Tallinnas. Autoderemonti teostavad tõelised professionaalid.

Lisaks remondile pakume ka eksklusiivseid auto tuuningu teenuseid. Teie autole maksimaalse võimsuse andmine ja tehase spetsifikatsioonide täiustamine ei ole probleemiks. Meil on kogemused mootori, vedrustuse, pidurite ja jõuülekande häälestamisel.

Meie autoteeninduse eelised

Auto remont, tuunimine ja diagnostika teostatakse ühes kohas. Seega säästab autoomanik nii raha kui ka aega. Meie eelised on:

  • otse partnerlussuhted varuosade ja kulumaterjalide tarnijatega;
  • ainult kvaliteetsete komponentide paigaldamine – originaalkomponendid ja ühilduvad komponendid;
  • mõistlikud hinnad ja individuaalne lähenemine kliendi probleemile.

Kui vajad kiiresti autoremonti või autoteenindust Tallinnas, siis lihtsalt helista meile.

Lahendus absoluutselt igale probleemile

Keeruliste remonditööde vältimiseks ei tohi unustada jooksvat hooldust. See on õigeaegne õlivahetus ja jahutusvedeliku taseme kontrollimine ning uute filtrite või küünalde paigaldamine. Rikke korral teostame täielikku auto diagnostika ja vajalikud tööd.

Mootori remont

Teostame mootori hooldust, sealhulgas mootori puhastamist, ühenduste pingutamist, õli- ja jäätumisvastase aine vahetamist ning täiendavaid seadistusi. Mootori kapitaalremont hõlmab kolvi, väntvõlli, ajamite ja muude süsteemide asendamist või ümberehitamist.

Pidurite remont

Pumpame ja määrime pidurisüsteemi, teostame ketaste ja klotside, pidurisadulate ja peasilindri, torude ja voolikute diagnostika. Vajadusel täiendame pidurite remonti süsteemi kaasajastamise meetmetega: paigaldame tugevdatud voolikud, ventileeritavad pidurikettad, 4-kolvilised pidurisadulad.

Hammasrihma vahetus

Hammasrihma vahetame nii plaaniliselt kui ka kiiremas korras. Uus rihm paigaldatakse õige pingega. Me mitte ainult ei paigalda hammasrihma, vaid kõrvaldame ka väntvõlli ja nukkvõlli õlitihendite õlilekke.

Piduriklotside vahetus

Klotside vahetamine lahendab mitu probleemi korraga: see parandab auto suunapidavust, vähendab pidurivedeliku tarbimist ja tagab õige pedaalide liikumise. Piduriklotsid on soovitatav vahetada iga 15 000-20 000 km järel või sportautode puhul iga 5000 km järel.

Lisaks eeltoodule lahendame ka muid probleeme. Helistage meile, kirjeldage probleemi ja lahendus leitakse 100% tõenäosusega.

Soovid rohkem infot teenuste kohta? Võta meie julgelt ühenust ja me anname endast maksimumi, et sind aidata!